Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (född 1928): Stilleben med and och bärskål, signerad -91, 170/180, färglitografi, 49x71 cm

400211

2016-08-21