Bertil Vallien Rainbow Rörstrand

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Rainbow", matservis, 55 dlr., porslin, Rörstrand, 1980-tal, bestående av: 11 tallrikar, 10 djupar tallrikar, 23 förrätts/efterrättstallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat, 2 karotter, 1 såssnipa, 2+2 serveringskoppar

Enstaka nagg kan förekomma

400212

2016-08-20