Bertil Vallien Rainbow Rörstrand
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, "Rainbow", matservis, 55 dlr., porslin, Rörstrand, 1980-tal, bestående av: 11 tallrikar, 10 djupar tallrikar, 23 förrätts/efterrättstallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat, 2 karotter, 1 såssnipa, 2+2 serveringskoppar
Enstaka nagg kan förekomma
400212
2016-08-20