Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, furu, 1800-tal, allmoge, två slag med enkla grindar, höjd ca 73, 88x41, slagen á 57 cm, totallängd ca 155 cm
Slitage, repor
400220
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här