Slagbord allmoge

Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge
Slagbord allmoge

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, furu, 1800-tal, allmoge, två slag med enkla grindar, höjd ca 73, 88x41, slagen á 57 cm, totallängd ca 155 cm

Slitage, repor

400220

2016-08-20