Picasso Le Bouquet
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", 64x49 cm
Ngt gulnad
400236
2016-08-20