Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Krogineriör, signerad Peter Dahl, 229/375, färglitografi, ca 58x87 cm
400237
2016-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här