Peter Dahl färglitografi
2016-08-29
400238
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 29x42 cm