Hemslöjd

Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd
Hemslöjd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEPASKAR, FLASKA, LJUSTAKE, för 5 ljus, 18/1900-tal, i näver och trä, svensk hemslöjd, ljusstakens höjd 32 cm

slitage

400271

2016-08-20