KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Persson -91, färglitografi, bildmått ca 60x32,5 cm

400281

2016-08-21