Blyinfattade fönster 1700-tal

Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal
Blyinfattade fönster 1700-tal

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÖNSTER, 1 par, 1700-tal, blyinfattade, vardera ca 108x85 cm

Slitage

400292

2016-08-29