Beck & Jung serigrafier

Beck & Jung serigrafier
Beck & Jung serigrafier
Beck & Jung serigrafier
Beck & Jung serigrafier

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (2) "Three to love", "Delta", signerad och daterad Beck o Ljung 1978, 77/150 resp. 80/150, serigrafier, 65x50 cm

400297

2016-08-21