Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (2) "Three to love", "Delta", signerad och daterad Beck o Ljung 1978, 77/150 resp. 80/150, serigrafier, 65x50 cm
400297
2016-08-21