Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, 2 figuriner, "Charlotta" och "Väst" stengods, Gustavsberg, signerad LL resp. Lisa L, Charlotta tilverkades 1958-73, Väst från 1974, höjd ca 16,5 resp. 13 cm

Charlotta med tillverkningsspricka i botten samt smärre nagg

400299

2016-08-21