Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON, (född 1952): Skräntärna med ungar, signerad Lars Jonsson, 94/310, färglitografi, 37x49 cm

400311

2016-08-21