Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, teak och bemålat trä, 1960-tal, möjligen Italien, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd ca 49, 65 x 31 cm
Ytligt slitage, ett ben något löst
400319
2016-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här