Soffbord 1960-tal i teak

Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak
Soffbord 1960-tal i teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, teak och bemålat trä, 1960-tal, möjligen Italien, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd ca 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

400319

2016-08-21