Anton Clavé färglitografi

Anton Clavé färglitografi
Anton Clavé färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTONI CLAVÉ (1913-2005): "Le Roy Boit", 1954-55, signerad och numrerad Clavé 101/200, färglitografi,
ca 50x39 cm

Colour lithograph, 1954-55, signed and numbered.
LITTERATUR: Passeron 41

400323

2016-08-21