Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANTONI CLAVÉ (1913-2005): "Le Roy Boit", 1954-55, signerad och numrerad Clavé 101/200, färglitografi,
ca 50x39 cm
Colour lithograph, 1954-55, signed and numbered.
LITTERATUR: Passeron 41
400323
2016-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här