Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAI KRISTIANSEN, Danmark, 1960-tal, stol i teak och ek med klädsel i textil samt svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, sadelgjord nedsutten
400327
2016-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här