Byrå 1800-tal

Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal
Byrå  1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med tre lådor, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, dragringar i mässing, höjd ca 78, 50x98 cm

400333

2016-08-21