Konstfliten

Konstfliten
Konstfliten
Konstfliten
Konstfliten

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSTFLITEN, matta, Göteborg, 1930-tal, flossa, etikettmärkt a tergo KONSTFLITEN GÖTEBORG, ca 390x280 cm

4:e december

Smärre slitage

400335

2016-12-04