Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKDRÄKT, 3 dlr., Dalarna, Rättvik, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, livstycke med kjol samt kjol, av mindre storlek
Slitage, fläckar
400341
2016-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här