Folkdräkt Rättvikt Dalarna

Folkdräkt Rättvikt Dalarna
Folkdräkt Rättvikt Dalarna
Folkdräkt Rättvikt Dalarna
Folkdräkt Rättvikt Dalarna
Folkdräkt Rättvikt Dalarna
Folkdräkt Rättvikt Dalarna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 3 dlr., Dalarna, Rättvik, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, livstycke med kjol samt kjol, av mindre storlek

Slitage, fläckar

400341

2016-08-21