Verner Panton stolar

Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar
Verner Panton stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VERNER PANTON, "Panton chair", stolar, 4 st, Herman Miller Fehlbaum Production, formgjuten orange plast, märkt Fehlbaum Production Panton chair, sitthöjd 43 cm

Visst slitage, repor

400343

2016-08-21