Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ, ek, 1700-tal, senbarock, välvd front, med uppsats, draghandtag i mässing, intarsia, tre lådor, höjd ca 90, 123x77 cm

Fanerbortfall, fläckar, slitage

400344

2016-08-21