Väggpendyl gustaviansk stil
2016-08-21
400351
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavla märkt Rob. Engström Stockholm, träskuren dekor, förgylld, arabiska siffror, höjd ca 85 cm