Bojan med lock

Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av powder blue, höjd 27 cm

Lagat lock samt bruksslitage

400361

2016-08-30