Reseur med originaletui

Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui
Reseur med originaletui

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEUR, sent 1800-tal, Golay-Lereche, Genève, mässing, etui samt nyckel medföljer

Bruksslitage

400364

2016-08-27