Folkdräkt Delsbo Hälsingland

Folkdräkt Delsbo Hälsingland
Folkdräkt Delsbo Hälsingland
Folkdräkt Delsbo Hälsingland
Folkdräkt Delsbo Hälsingland
Folkdräkt Delsbo Hälsingland
Folkdräkt Delsbo Hälsingland

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 6 dlr., Hälsingland, Delsbo, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, väst, kjol, förkläde samt 2 hättor

Fläckar, lagningar

400378

2016-08-21