Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
FOLKDRÄKT, 6 dlr., Hälsingland, Delsbo, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, väst, kjol, förkläde samt 2 hättor
Fläckar, lagningar
400378
2016-08-21