Folkdräkt Uppland

Folkdräkt Uppland
Folkdräkt Uppland
Folkdräkt Uppland
Folkdräkt Uppland
Folkdräkt Uppland
Folkdräkt Uppland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKDRÄKT, 2 dlr., Uppland, 1900-tal, bestående av: klänning samt hätta

Skador, slitage

400380

2016-08-21