Folkdräkt Västergötland

Folkdräkt Västergötland
Folkdräkt Västergötland
Folkdräkt Västergötland
Folkdräkt Västergötland
Folkdräkt Västergötland
Folkdräkt Västergötland

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 7 dlr., Västergötland, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, 3 västar, kjol, förkläde samt hätta

Slitage, skador, fläckar

400382

2016-08-21