Folkdräkt Vuingåker Södermanland

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

FOLKDRÄKT, 4 dlr., herr, Södermanland, Vingåker, 1900-talets första hälft, bestående av rock, byxor, skjorta, samt väst

Skador, lagningar, slitage

400385

2016-08-21