Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
FOLKDRÄKT, 4 dlr., herr, Södermanland, Vingåker, 1900-talets första hälft, bestående av rock, byxor, skjorta, samt väst
Skador, lagningar, slitage
400385
2016-08-21