Folkdräkt Dala Floda Dalarna

Folkdräkt  Dala Floda Dalarna
Folkdräkt  Dala Floda Dalarna
Folkdräkt  Dala Floda Dalarna
Folkdräkt  Dala Floda Dalarna
Folkdräkt  Dala Floda Dalarna
Folkdräkt  Dala Floda Dalarna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 5 dlr., Dalarna, Dala Floda, 1900-talets första hälft, bestående av: klänning, jacka, blus, hätta samt väska

Skador, slitage

400387

2016-08-21