Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKDRÄKT, 4 dlr., Dalarna, Dala Floda, 1900-talets första hälft, bestående av: kjol, blus, väst samt förkläde
Skador, slitage
400393
2016-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här