Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Valmis
2016-08-21
400393
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOLKDRÄKT, 4 dlr., Dalarna, Dala Floda, 1900-talets första hälft, bestående av: kjol, blus, väst samt förkläde
Skador, slitage