Folkdräkt Dala Floda Dalarna

Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Folkdräkt Dala Floda Dalarna
Folkdräkt Dala Floda Dalarna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 4 dlr., Dalarna, Dala Floda, 1900-talets första hälft, bestående av: kjol, blus, väst samt förkläde

Skador, slitage

400393

2016-08-21