Stol 1950-tal
2016-08-22
400414
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, Danmark, 1950-tal, grönlackerat trä med sits i svart konstskinn, sitthöjd ca 46 cm
Senare bemålning, visst slitage