Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, modell Axet, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, vitmålade, kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage, klädsel med vissa fläckar
400417
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här