Delar til folkdräkter

Delar til folkdräkter
Delar til folkdräkter
Delar til folkdräkter
Delar til folkdräkter
Delar til folkdräkter
Delar til folkdräkter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-tal, bl.a. 9 hättor varav flera broderade

Slitage, fläckar

400431

2016-08-22