Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-tal, bl.a. 9 hättor varav flera broderade
Slitage, fläckar
400431
2016-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här