Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Segelbåtar i storm, signerad Swensson, olja på duk, ca 42,5x83 cm
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, lagning
400442
2016-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner