Christian Fredrik Swensson

Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Segelbåtar i storm, signerad Swensson, olja på duk, ca 42,5x83 cm

Zustandsbeschreibung

Dubblerad, lagning

400442

2016-08-22