Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par, pläter, 1800-tal, England, genombruten sarg, diameter ca 14 cm

Slitage, bleeding

400447

2016-08-22