Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COASTERS, 1 par, pläter, 1800-tal, England, genombruten sarg, diameter ca 14 cm
Slitage, bleeding
400447
2016-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här