Delar till folkdräkter

Delar till folkdräkter
Delar till folkdräkter
Delar till folkdräkter
Delar till folkdräkter
Delar till folkdräkter
Delar till folkdräkter

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-talets början, bestående av jacka i fårskinn, kjol i vattrat siden samt underklänning i linne med monogram

Slitage, skador

400450

2016-08-22