Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, 1700-tal, rokokostil, vitmålad, delvis framtagen originalfärg, skuren dekor av blomma, sitthöjd ca 39 cm
Avslut saknas, slitage, färgbortfall
400451
2016-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här