Stol rokoko

Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, rokokostil, vitmålad, delvis framtagen originalfärg, skuren dekor av blomma, sitthöjd ca 39 cm

Avslut saknas, slitage, färgbortfall

400451

2016-08-22