Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, teak med betsad benställning, 1960-tal, Ikea, dörrpar samt sex lådor, utanpåliggande gångjärn i mässing, höjd ca 108, 150x40 cm

Smärre slitage

400455

2016-08-25