Lena Larson bohem 604 fåtölj

Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj
Lena Larson bohem 604 fåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LENA LARSON, "Bohem 604", Nesto, 1960-tal, fåtölj, vitmålad, spjälrygg, stoppade dynor, höjd ca 111, bredd ca 58 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage.

400458

Päivämäärä:

2016-08-25