Lena Larson bohem 604 fåtölj
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENA LARSON, "Bohem 604", Nesto, 1960-tal, fåtölj, vitmålad, spjälrygg, stoppade dynor, höjd ca 111, bredd ca 58 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage.
400458
Päivämäärä:
2016-08-25