Ovalt soffbord G Plan teak med skiva i glas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, "Astro", teak, skiva i glas, 1900-talets andra hälft, G Plan, England, etikettmärkt, höjd ca 46, 122x66 cm

Slitage, smärre repor i glaset

400475

2016-08-23