Skulptur Frankrike

Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, patinerad metall och sten, signerad R. Varnier, i form av jägare och panter, höjd ca 61, längd ca 75 cm

Nagg i stenplattan

400477

2016-08-22