Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
GARDEROBSSKÅP, 1900-tal, tvådelat, troligtvis England, dörr med spegel, blomdekor, höjd 192, 116x44 cm
Bruksslitage, mindre skador
400478
2016-08-23