Garderobsskåp

Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

GARDEROBSSKÅP, 1900-tal, tvådelat, troligtvis England, dörr med spegel, blomdekor, höjd 192, 116x44 cm

Bruksslitage, mindre skador

400478

2016-08-23