Skulptur Frankrike

Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike

Klubbat för:

11 500 SEK

5 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, brons och sten, signerad J de Roncourt, i form av pilbågsskytt, höjd ca 42, längd ca 53,5 cm

400479

2016-08-22