DAVID ADOLF CONSTANT ARTZ - oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DAVID ADOLF CONSTANT ARTZ (Holland, 1837-1890): Vaka vid bädden, signerad och daterad ARTZ 1873, olja på duk, 26x37 cm.

400495

2016-09-16