Jörgen Hammar - skulptur

Jörgen Hammar - skulptur
Jörgen Hammar - skulptur
Jörgen Hammar - skulptur
Jörgen Hammar - skulptur
Jörgen Hammar - skulptur
Jörgen Hammar - skulptur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN HAMMAR (född 1935): "Mor och barn", monogramsignerad och numrerad JH 6/8, brons, höjd 11 cm

400498

2016-09-16