Gustaf Brusewitz akvarell

Gustaf Brusewitz akvarell
Gustaf Brusewitz akvarell
Gustaf Brusewitz akvarell
Gustaf Brusewitz akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUSEWITZ, Gustaf (1812-1899): Slottsinteriör, signerad och daterad 1869, akvarell, 50x34 cm

400500

2016-08-22