Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SOFFA samt KARMSTOl, jugend-stil, 1900-talets andra hälft, i björk med mönstrad textilklädsel, mått soffa ca höjd 95, 180x60 cm
Smärre slitage
400524
2016-08-23