Golvlampa Falkenberg
2016-08-23
400525
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, i mässing med rund fot samt vinklingsbar skärm, höjd ca 115 cm
Visst slitage