Golvlampa Falkenberg

Golvlampa Falkenberg
Golvlampa Falkenberg
Golvlampa Falkenberg
Golvlampa Falkenberg
Golvlampa Falkenberg
Golvlampa Falkenberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, i mässing med rund fot samt vinklingsbar skärm, höjd ca 115 cm

Visst slitage

400525

2016-08-23