Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, i mässing med rund fot samt vinklingsbar skärm, höjd ca 115 cm
Visst slitage
400525
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här